Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Krajowa Konferencja Nauki i Przemysłu "Fotowoltaika 2025"


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A. Krupkowskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie rozpoczyna z dniem 30 lipca 2020 roku rejestrację zgłoszeń uczestników II Krajowej Konferencji Nauki i Przemysłu "Fotowoltaika 2025".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeprowadzenia procesu rejestracji w zakładce "Formularz Rejestracji" na stronie internetowej Projektu (www.dialog-pv.pl) w terminie najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2020 roku (Uwaga! Dysponujemy następującymi limitami miejsc dla poszczególnych kategorii uczestników: pracownicy naukowi - 50, przedsiębiorcy - 50, doktoranci - 20, w przypadku wypełnienia listy zgłoszeń w ramach ww. limitów zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia kolejnych zgłoszeń na liście rezerwowej).

Uprzejmie informujemy, że zarejestrowani uczestnicy Konferencji z jednostek naukowych (pracownicy naukowi) zobowiązani są w terminie do dnia 31 sierpnia 2020 roku do przesłania abstraktów swoich wystąpień oraz w terminie do dnia rozpoczęcia Konferencji - wypełnionych kart informacyjnych o macierzystych jednostkach naukowych. W tym samym terminie zarejestrowani uczestnicy Konferencji - przedsiębiorcy - zobowiązani są do przesłania wypełnionych kart informacyjnych o przedsiębiorstwach, które delegują ich do udziału w Konferencji.

Wzory dokumentów umieszczone zostaną w zakładce "Do pobrania".

Szczegółowe informacje oraz wyjaśnienia dotyczące procesu rekrutacji zostały zamieszczone w zakładce FAQ.
Uprzejmie informujemy, że II Krajowa Konferencja Nauki i Przemysłu "Fotowoltaika 2025" odbędzie się w dniach 12-15 października 2020 roku w Ośrodku Konferencyjnym Hotel "Perła Południa" w Rytrze.


Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną wynikającą z pandemii COVID-19 Komitet Organizacyjny Konferencji informuje, że monitoruje bieżącą sytuację i będzie na bieżąco informował wszystkich zainteresowanych o wymogach, wytycznych i ewentualnych zmianach w organizacji Konferencji będących następstwem tej sytuacji.

Komitet Organizacyjny II Krajowej Konferencji Nauki i Przemysłu „Fotowoltaika 2025"